عروس و دامادی که در دوران نامزدی مادران خود را بر اثر سرطان از دست داده بودند، جشن ازدواج خود را به شکلی متفاوت برگزار کردند.

حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک یک عروس و داماد عرب که در طول دوران نامزدی مادران خود را بر اثر سرطان از دست داده بودند نتوانستند جای خالی آنها را در جشن خود تحمل کنند برای همین دست به اقدام جالبی زدند.

حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک این زوج خلاق، ماکتی از مادران فقیدشان درست کردند و در جشن کنار خود قرار دادند تا جای خالی آنها را احساس نکنند و به این شکل یاد آنها را در چنین شب با شکوهی زنده نگه داشتند.

حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک این اقدام جالب از سوی عروس و داماد به شدت با استقبال کاربران در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و مورد تحسین آنها قرار گرفت.

حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک حرکت تاثیرگذار عروس و داماد اشک مهمانان را درآورد + فیلم-ایرناک

منبع : yjc / حرکت قابل تامل یک زوج در جشن عروسی

(0 رای)
بازدید : 202 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی