خواهران دوقلویی که در هنگام تولد و به دلیل فقر مالی خانواده خود از یکدیگر جدا شده بودند سرانجام پس از 36 سال همدیگر را پیدا کردند.

خواهران دوقلو پس از 36 سال یکدیگر را پیدا کردند! + تصاویر در ایرناک خواهران دوقلو پس از 36 سال یکدیگر را پیدا کردند! + تصاویر در ایرناک دو خواهر دوقلو که 36 سال پیش و پس از تولد در منطقه "هنگژو " چین از یکدیگر جدا شده بودند سرانجام موفق شدند یکدیگر را پیدا کردند. خانواده "وانگ هوئی " و " وو لوو " بدلیل فقر مالی، شانزده روز پس از تولد، دو دختر خود را برای نگهداری به دو خانواده دیگر سپرده بودند.

خواهران دوقلو پس از 36 سال یکدیگر را یافتند! تصاویر

هر یک از این دوقلوها پس از بزرگ شدن تلاش کرده بودند تا خواهر خود را پیدا کند که موفق به این کار نشده بودند. اما درد و دل "وانگ " برای یک راننده اتوبوس برای جستجوی ناموفق خواهر دوقلویش سرانجام طلسم 36 را شکست. راننده اتوبوس به این دختر جوان گفت که یکی از مسافران او که در محدوده محل کارش زندگی می کند قیافه ای بسیار شبیه به او دارد و حدس می زند او خواهر گم شده اش باشد.

سرانجام پس از تحقیقات انجام شده توسط پلیس این دو خواهر پس از سالیان دراز یکدیگر را در اداره پلیس ملاقات کردند.

خواهران دوقلو پس از 36 سال یکدیگر را یافتند! تصاویر

بازدید : 2,364 بار
خواهران دوقلو پس از 36 سال یکدیگر را پیدا کردند! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی