بسیاری از مادران ایرانی دخترانشان را برای خانه داری تربیت میکنند ؛ نه برای یار و همسر شدن!!!

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک بسیاری از مادران ایرانی دخترانشان را برای خانه داری تربیت میکنند ؛ نه برای یار و همسر شدن!!!

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک بعضی مادران غافلند از اینکه داماد ایشان اول همدل و همسر میخواهد نه آشپز و نظافت چی!!

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک غذا را میشود از بیرون خرید و تمام کارنظافت منزل را با کمک گرفتن از کسی انجام داد ولی دلدار شدن فقط کار همسر است و بس...

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک خانمی که چند نوع قندان درجهیزیه ش هست و همه همیشه شسته و مرتب هستند و پر از قند؛ ولی یک چای صبح یا عصر با همسرش نمیخورد؛ چگونه همسریست؟

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک چرا بعضی ها در زندگی بظاهر مشترک فقط برای خودشان زندگی میکنند؟

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک "وقتی همسر شدیم؛ باید همسری کنیم" فرقی نمیکند، چه زن و چه مرد، در همه زمینه ها : گفتگو ، برنامه ریزی ،کارمنزل ؛ بیرون رفتن ،خرید ، مهمانی دادن یا مهمانی رفتن و...

دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک دخترانتان را برای خانه داری تربیت نکنید!-ایرناک همه چیز با همکاری و مشورت یکدیگر. زن و شوهر مکمل هم هستند...

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 155 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی