اگر همسرتان کار نمی کند شما نباید دست به کار شوید و کارهایی که او باید انجام دهد را انجام دهید.

رفتار درست با مردان بی مسئولیت‌ در ایرناک رفتار درست با مردان بی مسئولیت‌ در ایرناک اگر همسرتان کار نمی کند شما نباید دست به کار شوید و کارهایی که او باید انجام دهد را انجام دهید. بگذارید احساس احتیاج و نیاز کند و برای زندگیتان قدم بردارد.

شما با کمک های بی جایتان او را بی روح میکنید و انگیزه ی او را خشک میکنید. تمام وقتتان را صرف این نکنید که او را ادب کنید.

اگر زنی می بیند که همسرش مسئولیت خود را به درستی را ایفا نمی کند و اگر قرار است تغییری در رفتار او صورت گیرد، این تغییر ابتدا باید در رفتار زن انجام شود.

آن وقت است که زنان می توانند انعکاس تغییر رفتار خود را در رفتار مردان ملاحظه کنند. ممکن است مردی به زنش بگوید تو که کار می کنی، درآمد هم داری، باید بخشی از اجاره خانه را تقبل کنی، اما زن ممکن است ناراحت شود، زیرا درست است که کار می کند و درآمد دارد، اما توقع ندارد که شوهرش برای اجاره خانه روی درآمد او حساب کند.

یا ممکن است زن خودش درآمد داشته باشد، اما دوست داشته باشد با پول همسرش خرید کند.  مواظب باشیم کمک ما در ذهن همسرمان، جابه جایی نقش تلقی نشود.

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 2,760 بار
رفتار درست با مردان بی مسئولیت‌
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی