دو دوست 74 ساله و 72 ساله پس از گذشت 60 سال متوجه شدند که با هم برادر هستند.

رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک دو مرد اهل هاوایی آمریکا پس از 60 سال دوستی با یکدیگر متوجه شدند با هم نسبت خانوادگی دارند و  برادر هستند. "آلان روبینسون" 74 ساله و "والتر مک فارلن" 72 ساله از زمانی که در یک مدرسه ابتدایی در هاوایی درس می خواندند  با هم دوست بودند.

رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک در حالی که والتر به علت مرگ پدرش هرگز موفق به دیدن وی نشد، آلان نیز در یک خانواده دیگر بزرگ شد و هرگز پدر و مادرش را ندید. سرانجام آزمایش DNA پرده از این راز برداشت و آنها دریافتند که با هم برادر هستند. آلان یک خلبان بازنشسته است و پیشتر در شرکت هواپیمایی آلوها کار می کرده است. آنها  بلافاصله پس از دریافت نتیجه آزمایش، اقوام و دوستان خود را در جریان این موضوع قرار دادند.

رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک والتر در این خصوص گفت: " این بهترین عید کریسمسی بود که در عمرم تجربه کردم. "

رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! تصاویر


رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک رفقای 60 ساله ای که برادر از آب درآمدند! + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 88 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی