رامبد جوان صفحه اینستاگرامش را به تصویری از خود و همسرش به همراه جمعی از عکاسان اختصاص داد.

سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک رامبد جوان مجری مشهور برنامه تلویزیونی خندوانه و کارگردان و تهیه‌کننده فیلم نگار تصویری از خودش و نگار جواهریان همسرش به همراه جمعی از عکاسان در اکران فیلم "نگار" را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک گفتنی است؛ فیلم نگار به ماجرای جنایی پرداخته است. جایی که نگار جواهریان نقش دختری به نام نگار را بازی می کند. او دختر خانواده‌ای نیمه مرفه و اصیل است، پدر او در یک معامله اقتصادی شکست خورده و با اسلحه خودکشی کرده است. این تحلیلی است که پلیس نسبت به مرگ او اعلام می کند اما نگار این تحلیل را باور ندارد و برای رسیدن به اصل ماجرا تصمیم می گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند.

سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک رامبد جوان در صفحه اینستاگرامش نوشت:

سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک سلفی جدید رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 325 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی