هر گاه مردتان نکته ی مثبتی درباره ی خانواده ی خود گفت سریع گارد نگیرید .لبخند بزنید و حرفش را سریعا تایید کنید.

سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک فراموش نکنید که شما ملکه ی همسر خود هستید پس همواره مثل یک ملکه رفتار کنید بگذارید مردتان از اینکه مالک شماست به خود ببالد یک ملکه هیچ احتیاجی به بدگویی ندارد .

سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک هیچ گاه عیب و ایراد رفتاری و... خانواده همسرتان را به وی نگویید نه بخاطر اینکه آنها هیچ ایرادی ندارند بلکه بخاطر اینکه شخصیت شما والاتر از این است که وقتتان را به عیب جویی از بقیه اختصاص دهید هر گاه مردتان نکته ی مثبتی درباره ی خانواده ی خود گفت سریع گارد نگیرید .

سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک لبخند بزنید و حرفش را سریعا تایید کنید و مطمین باشید چیزی را از دست نمیدهید بلکه روز به روز نزد همسرتان عزیز تر میشوید.

سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک سیاست خوب زنانه،برخورد با خانواده شوهر-ایرناک در مورد خانواده همسرتان همانگونه برخورد کنید که انتظار دارید همسرتان در مواجه با خانواده شما برخورد کند.

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 266 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی