اگر در پی آن هستید که قلب زن مورد علاقه تان را از آن خود کنید این جملات را به او بگویید.

با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک چند جمله که زنان عاشق شنیدن آن هستند:

با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک 1-میخوام همه عمرمو با تو سپری کنم

با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک . 2-تومادرایده آلی خواهی شد.

با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک 3-تودررابطه فوق العاده ای.

با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک 4-توواقعاباهوش وجذابی.

با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک با گفتن این جملات قلب زن مورد علاقه تان را تصاحب کنید-ایرناک 5-توبهترین دوست منی. 

منبع : ایرناک

(0 رای)
بازدید : 261 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی