پدری برای آنکه دختر نوجوانش را تنبیه کند به روش وحشیانه‌ای متوسل شد و او را با کمربند به باد کتک گرفت اما این همه ماجرا نبود.

پدری برای تربیت دختر نوجوانش او را به شدت به باد کتک گرفت. این پدر سنگدل با کمربندی  که در دست داشت به شدت دخترش را تنبیه و این صحنه را ضبط کرد و با افتخار در فضای مجازی به اشتراک گذاشت تا عبرت همگان شود. تنبیه وحشیانه دختر نوجوانش توسط پدرش + فیلم در ایرناک تنبیه وحشیانه دختر نوجوانش توسط پدرش + فیلم در ایرناک

سازمان حمایت از کودکان با مشاهده این فیلم بلافاصله اقدام به دستگیری این پدر سنگدل کرد. همانطور که در ویدئو نشان داده می‌شود این مرد ضربات محکمی را بر اندام این دختر نوجوان فرود می‌آورد به طوری که صدای فریاد و جیغ دختر از سوزش ضربه‌های کمربند، آشکارا در ویدئو به گوش می‌رسد. او تنها به کمربند اکتفا نکرده و برای تنبیه بیشتر، موهای دختر بینوا را با ماشین می‌تراشد. 

پدر این دختر درباره علت این اقدام ناجوانمردانه و وحشیانه گفت برای کارش دلایل متعددی دارد. او با تاکید بر اینکه مدرسه جای درس‌خواندن است و نه تفریح و بازیگوشی گفت نمرات دخترش از سایر همکلاسی‌هایش کمتر شده است. او برای تیشرت نامناسب و نیز مدل موهای عجیبش باید تنبیه می‌شد. 

این پدر هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد تا دلایل اصلی این اقدام زننده‌اش روشن شود. 


yjc

بازدید : 11,604 بار
تنبیه وحشیانه دختر نوجوانش توسط پدرش + فیلم
2.8
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی