پسر جوان در روز تولد نامزدش با کمک یک جرثقیل او را به طرز شگفت‌انگیزی سورپرایز کرد .

سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک  پسر جوانی در روسیه در روز تولد نامزدش، شیوه بسیار عجیبی را برای تبریک گفتن و دادن هدیه انتخاب کرد.

سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک پسر عاشق‌پیشه سوار خودرو شد و از راننده جرثقیلی که برای اجرای برنامه‌هایش در صحنه حضور پیدا کرده بود خواست تا او را سوار بر خودرو تا نزدیکی پنجره اتاق دختر مورد علاقه ‌اش بالا ببرد تا تولدش را به او تبریک بگوید.

سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک هنگامی که پسر جوان نزدیک پنجره رسید، با تلفن همراه نامزدش تماس گرفت و از او تقاضا کرد تا پنجره را باز و بیرون را تماش کند. بقیه ماجرا را در ویدئوی زیر تماشا کنید.

سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک سورپرایز عجیب و خاص یک جوان در روز تولد نامزدش + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 457 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی