یک زوج برای اینکه مراسم خاص و غیر معمولی برای ازدواج خود داشته باشند، دست به اقدامی جالب زدند.

روش جالب و متفاوتی که یک زوج برای برگزاری جشن ازدواجشان انتخاب کردند

مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک این روزها برخی از زوج های جوان در تلاش هستند تا یک مراسم ازدواج متفاوت برای خود برگزار کنند. برخی از این جشن ها با هزینه های هنگفتی همراه است و بعضی دیگر نه، اما نقطه مشترک هر دو گروه تلاش برای خاص بودن جشنی است که بر پا می شود.

مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک به نقل از "اسکای نیوز عربی" یک زوج جوان استرالیایی به نام های تام رین و 31 ساله و هایدی تورنین 32 ساله تصمیم گرفتند مراسم ازدواج خود را بر فراز قله اورست برگزار کنند.

مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک سفر هایدی و تام 9 روز به طول انجامید و در این مسیر هیچ میهمان یا ساقدوشی آنها را همراهی نمی کرد، به جز شخصی که از آنها عکس گرفته است.

مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک این زوج درباره این اقدام جالب خود گفتند: ما به خود افتخار می کنیم و باید بگوییم که در آن لحظه واقعا احساس غرور می کردیم. آنها همچنین به آب و هوای خوب در طول سفر عجیب خود اشاره کردند جز یک روز که آسمان کمی ابری و سپس برفی شده بود.

مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک  

سبک متفاوت یک زوج برای برگزاری مراسم ازدواج+تصاویر

سبک متفاوت یک زوج برای برگزاری مراسم ازدواج+تصاویر

سبک متفاوت یک زوج برای برگزاری مراسم ازدواج+تصاویر


مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک مراسم ازدواج بر فراز قله اورست! + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 23 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی