مادری که در روز‌های کریسمس از دوری فرزندش اندوهگین بود هنگام مواجهه با او واکنش بسیار جالبی از خود نشان داد.

واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک خلبان آمریکایی به نام گرانت جکسون تصمیم گرفت که مادرش را سورپرایز کند، بنابراین بدون اطلاع قبلی، از ماموریت و محل خدمت خود راهی خانه شد.

واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک مادر این خلبان که انتظار دیدار غیرمنتظره با پسرش را در کریسمس نداشت، به قدری از دیدن او ذوق زده شد که واکنش بسیار جالبی از خود نشان داد.

واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک او به جای اینکه فرزندش را در لحظه اول دیدار در آغوش بگیرد، سراسیمه به درون اتاق رفت و با تمام وجود شروع به فریاد زدن کرد. خواهر این خلبان  از لحظات تاثیرگذار ملاقات مادر و فرزند پس از مدت ها، فیلمبرداری کرد و در فیسبوک به اشتراک گذاشت. این ویدئو در مدتی کوتاه میلیون ها بازدید را به خود اختصاص داد.

واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک دختر جوان در رابطه با واکنش عجیب مادرش گفت: این حرکت مادرم بسیار من را متعجب کرد انگار که او یک روح دیده بود.

واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک کاربران این ویدئو را بهترین اتفاق و فیلم کریسمس نامیدند و بازدیدکنندگان بسیاری نیز از اشک ریختن‌های خود پا به پای این مادر نوشتند.

واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک


واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک واکنش بسیار جالب مادر یک خلبان هنگام مواجهه با او در کریسمس + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 133 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی