خودتان را در اولویت قرار دهید بدانید بانوان در خانواده نقشی محوری دارند.اگر حال شما خوب باشد،حال همه خوب است.

چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک خانم های عزیز،اينو باور كنيد كه شما خيلي مهم هستيد...

چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک خودتان را در اولویت قرار دهید بدانید بانوان در خانواده نقشی محوری دارند.

چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک اگر حال شما خوب باشد،حال همه خوب است.پس به خودتان اهمیت بدهید. آنچه باید در اولویت زندگی تان قرار دهید توجه به سلامت خودتان است.

چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک برای خودتان زمان بگذارید.

چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟!-ایرناک به عنوان مثال اگر احساس می کنید که رنگ كردن موهايتان حالتان را خوب می کند، این کار را انجام دهید.مهم نیست دلتان چه می خواهد، نیازهای شما مهمترین چیز است و نباید برای برطرف کردن آنها شرمنده باشید.

منبع:جستجوگر ایرناک

(1 رای)
بازدید : 167 بار
چه کنیم تا شوهرمان به ما احترام کافی بگذارد؟! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی