یک معلم اردنی از شیوه و سبک عجیبی برای تدریس علم فیزیک به دانش آموزان خود استفاده می کند.

خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک فیزیک یکی از درسهای پیچیده و البته بسیار مفید است که برخی دانش آموزان در یادگیری آن دچار مشکل هستند اما یک معلم خلاق در اردن برای اینکه استرس دانش آموزان هنگام فراگیری این علم کاهش یابد و بهتر آن را درک کنند، شیوه ای خاص برای این کار برگزیده است.

خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک معلم اردنی به نام محمد شبول معتقد است اگر در کنار این درس پیچیده که کمی دانش آموزان را با استرس مواجه می کند، کمی چاشنی طنز و موسیقی همراه شود، مشکل برطرف خواهد شد.

خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک آقای شبول با عشق و علاقه فراوان هر روز صبح به مدرسه می‌رود تا کلاسی شاد همراه با دانش آموزان خندان داشته باشد.

خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک او تاکید دارد که این روش سنتی فهم فیزیک را برای دانش آموزان تسهیل خواهد کرد. در ادامه روش تدریس او را به روایت تصویر مشاهده کنید.

خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک


خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک خلاقیت یک معلم برای تدریس فیزیک + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 198 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی