ویدئویی جالب ببینید از مراسم ازدواج شهید میثم علیجانی که در کنار همرزمان مدافع حرمش، حس و حالی متفاوت و خاص پیدا کرده است.

فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک جوانی سن عاشقی‌های پرهیاهوست. عشق‌هایی پر شور و حرارت که بسته به نگاه و ظرفیت وجودی افراد، در هر زمان‌ رنگ و بویی متفاوت به عاشقان می‌دهد.

فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک در این میان، سرزمین ایران سالهاست که مهد عاشقان بی‌مثال است؛ مردان و زنانی غیور که جان و مالشان را کمترین هزینه‌ عاشقی و تنها راه وصال را گذشتن از تمامی تعلقات دنیوی و مادی می‌دانند. در این خبر به سراغ یکی از این عاشقان رفته‌ایم، شهید مدافع حرمی که در عنفوان جوانی برای حفظ شریعت و خاک میهن به جرگه مدافعان حرم پیوست؛ شهید میثم علیجانی، متولد 1366 (نکا ).

فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک میثم خیلی زود، در 19 سالگی لباس پاسداری بر تن کرد و از همان ابتدا همراه با یگان‌های اعزامی به سوریه رفت. در خاطرا تی که از زبان مادر این شهید بزرگوار شنیده شده عشق و علاقه به امور معنوی در او موج می‌زد؛ میثم آنقدر خوب و مظلوم بود که حیف بود با راهی غیر از شهادت از دنیا برود، علاقه‌ای که در نهایت هم در همین راه پایان گرفت.

فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک ویدئوی دیدنی زیر، مراسم عروسی این شهید بزرگوار است، حضور شهیدان محمدتقی سالخورده، عبدالرحیم فیروزآبادی و سیدرضا طاهر در فیلم جالب توجه است.

فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم-ایرناک


منبع : yjc

(1 رای)
بازدید : 184 بار
فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی