ازدواج این زوج عجیب و غریب به نام مرد خرچنگی و زن ریش دار که هردو دچار عارضه غیر عادی می باشند خبرساز شد.

ازدواج مرد خرچنگی و زن ریش دار

مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک مطمئنآ ازدواج های عجیب و غریب زیادی به گوشتان رسیده است که در آن زوجین به دلیل داشتن یک ویژگی خاص و عجیب تبدیل به یک سوژه داغ و خبری شده اند، این خانم به «خانم ریشدار» معروف است و این آقا هم به خاطر دستان چنگک مانندش خود را «مرد خرچنگی» می نامد.

مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک  مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک

مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک آن ها در کنار یکدیگر زوج خوشحالی هستند و خود را برای روز ولنتاین آماده می کنند. این زوج در برنامه «ونیز بیچ فریک شوی» لس آنجلس باهم آشنا و به هم علاقه مند شدند.

مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک  مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک

زن ریش دار در لباس عروس

مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس-ایرناک جِسا المستیدِ 30 ساله و آقای استیلز سال هاست که همدیگر را می شناسند اما طی ماه های اخیر و ضمن همکاری نزدیک در یکی از برنامه های برتر آمریکا عاشق هم شدند.

(3 رای)
بازدید : 483 بار
مرد خرچنگی و زن ریش دار ازدواج کردند ! + عکس - 5.0 out of 5 based on 3 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی