دروغگویی با نشانه هایی همراه است که اگر می خواهید بدانید فردی مقابل شما راست می گوید یا دروغ باید با این نشانه ها آشنا شوید تا هرگز فریب نخورید.

علائم و نشانه های افراد دروغگو

همیشه دروغگویی و فریب دیگران نشانه هایی دارد و اغلب افراد دروغگو از نظر نوع رفتاری با یکدیگر مشابهند ، این نشانه ها و علائم در حرکات و رفتار فرد دروغگو نمایان است و برای فهمیدن آن به کمی دقت و توجه نیاز است.نشانه های ظاهری افراد دروغگو + 8 حرکت و زبان بدن در ایرناک نشانه های ظاهری افراد دروغگو + 8 حرکت و زبان بدن در ایرناک

گاهی اوقات با افرادی هم نشین می شویم که بسیار دروغ می گویند بنابراین بهتر است با نشانه هایی که افراد دروغگو را رسوا می کند و در این بخش از روانشناسی ایرناک به آنها خواهیم پرداخت آشنا شوید تا در معرض فریب این افراد قرار نگیرید و خیلی زود مچ فرد دروغگو را بگیرید. اگر دوست دارید بدانید طرف مقابل تان به شما دروغ می گوید یا راست؟ با ما همراه شوید.

افراد دروغگو را چگونه بشناسیم

گرفتن مچ دروغگو با روش هایی خارق العاده

با شناخت نشانه های دروغگویی مچ دروغگو را بگیرید

دروغ، یکی از فراگیرترین بی اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد و در همه جای دنیا برخی از افراد را درگیر خود ساخته است . دروغگویی با نشانه هایی همراه است که اگر می خواهید بدانید فردی مقابل شما راست می گوید یا دروغ باید با این نشانه ها آشنا شوید تا هرگز فریب نخورید.

تحرک در هنگام صحبت از نشانه های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که هنگام صحبت کردن شما برای بر هم زدن تمرکزتان راه می روند و یا در صندلی جابه جا می گردند تا شما پی به دروغگوییشان نبرید.

نشانه های افراد دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با روانشناسی افراد دروغگو

حرکت چشم های فرد دروغگو

برای اینکه بدانید فرد مقابلتان به شما دروغ می گوید یا خیر ابتدا باید به چشمان او دقت کنید. از نشانه های دروغگویی بیقراری و مردمک چشم بیش از حد گشاد است همچنین فرد دروغگو به چشمان شما نگاه نمی کند و تمام مدت پایین را منگرد و یا چشمش به این طرف و آن طرف می چرخد.

خصوصیات افراد دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با دانستن ویژگی های آن ها

راهکارهای فوق العاده برای گرفتن مچ افراد دروغگو

خاراندن بینی هنگام پاسخ دادن به پرسش شما

اگر از فردی سوالی پرسیدید و او هنگام پاسخ به سوال شما بینی خود را خاراند به راستی در گفتار و شک کنید.

حرکت دست های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که آنان مواقع صحبت کردن دستشان را جلوی دهان و جاهای دیگر صورت می گیرند .

چگونگی تشخیص افراد دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با شناسایی زبان بدن

بازگو نکردن جزئیات

افراد دروغگو به صورت مختصر جزئیات مطلب را بیان می کند زیرا آن را فراموش می کند پس وارد جزئیات نمی شود و یا به تکرار جزئیات می پردازد تا از یادش نرود.

روش های عالی برای گرفتن مچ افراد دروغگو

ویژگی افراد دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با شناخت ویژگی های منحصر بفرد افراد دروغگو

نشنیدن برخی از جملات

افراد دروغگو معمولا جملات و پرسش هایی را که به نفعشان نیست را نمی شنوند و برای اینکه به پاسخ برای این پرسش ها فکر کنند و زمان لازم را برای بافتن دروغ شان بخرند از شما می خواهند دوباره پرسشتان را تکرار کنید.

جمله معروف فرد دروغگو (آیا تو به من اطمینان داری؟)

یکی از نشانه های افراد دروغگو گفتن این جمله (آیا تو به من اطمینان داری؟) به هنگام پاسخ به سوال شماست.

شناسایی افراد دروغگو

گرفتن مچ دروغگو با راهکارهای عالی

گرفتن مچ دروغگو:دروغگو کم حافظه است

یکی از نشانه های فرد دروغگو فراموش کردن اسامی ، تپق زدن و تصحیح کلمات در تعریف قضیه است اما ممکن است شما نیز گاهی موجب فراموشی شوید که بهتر است برای اینکه با افراد دروغگو اشتباه گرفته نشوید جمله خود را تصحیح نکنید.

بازدید : 1,726 بار
نشانه های ظاهری افراد دروغگو + 8 حرکت و زبان بدن
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...
کاربران آنلاین : 3,680