دختربچه چینی به طرز شگفت‌آوری قادر است حیوانات را خوابانده و با یک اشاره همه آنها را بیدار کند.

توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک دختربچه چینی بنام جی یینگ به طرز شگفت‌آوری حیوانات را هیپنوتیزم کرده و می‌خواباند.

توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک طی برنامه تلویزیونی در چین، مهمان برنامه، دختربچه‌ای بود که برای نمایش توانایی ویژه‌اش دعوت شده بود. در طول برنامه او تعدادی حیوان از قبیل قورباغه، خرگوش، سگ و... را خواب کرد.

توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک پس از اینکه همه حیوانات به خواب رفتند این دختر بچه در مقابل چشمان متحیر حضار با اشاره‌ای، تمام آنها را بیدار کرد.

توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک این اتفاق از عجیب‌ترین توانایی‌ها محسوب می‌شود. البته در کشور چین از این قبیل شگفتی‌ها بسیار است. چرا که مردم آن از همان سال‌های کودکی آموزش مهار و کنترل ذهن را آغاز می‌کنند. بدیهی است چنین قدرتی نیاز به تمرکز فراوان دارد که حاصل تمرین و ممارست بسیار است. تسلط این دختربچه چینی در انجام کارش شگفت‌انگیز است.

توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک در ویدئوی ارائه شده صحنه‌های تحیر و تعجب تماشاگران حاضر در استودیو به خوبی نمایان است. 

توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک


توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک توانایی خارق‌العاده دختربچه چینی در هیپنوتیزم حیوانات + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 14 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی