یک جوان سوری پس از وقوع بحران‌های موجود در سوریه به برزیل رفت و در آنجا با انتخاب شغل آرایشگری به شهرت زیادی رسید.

آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک جوان سوری به نام "عمار کلش" به خاطر بحران‌های موجود در سوریه تصمیم گرفت کشور خود را ترک کند و برای ادامه زندگی عازم برزیل شود.

آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک عمار پس از مدتی زندگی در برزیل یک کاسبی جالب و پر درآمد برای خود به راه انداخت. او یک آرایشگاه راه‌اندازی کرد و با استفاده از روشی ابداعی، تبری تیز را برای اصلاح موی مشتریان به کار گرفت.

آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک این روش عمار با استقبال بسیار زیادی از سوی مردم برزیل مواجه شد و اقبال به کسب و کار او روی آورد. همانطور که در فیلم زیر خواهید دید، او با تبر مشغول انداختن خط آنکارد پشت گردن یک مشتری است. به عبارتی می توان گفت، که گردن مشتری زیر تبر عمار است.

آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک این جوان سوری درباره بهداشتی بودن کار خود به همه اطمینان خاطر می‌دهد و می‌گوید هیچ خطری مشتریان را تهدید نمی‌کند.

آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک عمار نام آرایشگاه خود را"کلش باربرز" گذاشته؛ مکانی که در برزیل از شهرت بالایی برخوردار است.

آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک


آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک آرایشگاه جوان سوری با تبر سر مشتریان را اصلاح میکند! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 12 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی