بیکاری و مرگ ، درست است این دو به هم ربط دارند و به هم خیلی نزدیک تر از حد تصور ما هستند . آمار ارائه شده به نوعی وحشت برانگیز است.

بیکاری - Unemployment تا 50 درصد خطر مرگ را بالا می برد

بیکاری 50 درصد ریسک مرگ بالا برده است و همچنین ابتلا به بیماری هایی مانند حملات قلبی و دیابت بالا می رود. شاغل بودن ارزش هایی را به همراه دارد که یکی از آنها اعتماد به نفس است.رابطه بیکاری و مرگ چیست؟! در ایرناک رابطه بیکاری و مرگ چیست؟! در ایرناک

به عبارت دیگر بیکاری، افسردگی را بالا می برد و ممکن است باعث مشکلات ذهنی و حتی در برخی موارد منجر به خودکشی شود.

رابطه بیکاری و مرگ

رابطه نزدیک بیکاری و مرگ

در بیماران جوانی که مشکل قلبی دارند وضعیت کار می تواند باعث مرگ و میر و شیوع بیماری شود.

آمار نگران کننده از رابطه بیکاری و مرگ

طبق مطالعاتی که در سال 2017 پیرامون امراض قلبی در چهارمین کنگره صورت گرفت، متشکل از بیمارانی بین رنج سنی (18 تا 60) سالگی در اولین بستری که به علت مشکل قلبی بین 1997 تا 2012 در دانمارک اتفاق افتاده بود.

55 درصد بیماران در اولین بستری کارگر بودند و در طول روزهایی که برای درمان سپری می شد ، 16 درصد افرادی که کار می کردند و 31 درصد افراد بیکار به علت بیماری قلبی جان باختند در صورتی که 40 درصد افرادی که کار می کردند و 42 درصد افراد بیکار دوباره بستری شده بودند.

بیکاری و مرگ چه رابطه ای با هم دارند؟

رابطه بسیار عجیب بیکاری و مرگ

گذشته از مقوله ی سن ، جنسیت و سطح تحصیلات بیکاری 50 درصد ریسک مرگ را در افراد مبتلا به بیماری های قلبی بالا می برد، چون بیکاری خود یکی از عوامل افسردگی است که به علت فکر کردن به مسائل زندگی چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ موارد دیگر، به وجود می آید. به نوشته ی ایرناک بی پولی هم خود به تنهایی باعث به تاخیر افتادن مسائل مهم زندگی از قبیل ازدواج ، خرید مسکن ، تحصیلات و فرزند آوری می شود.

بازدید : 1,484 بار
رابطه بیکاری و مرگ چیست؟!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی