انتشار ویدئویی کوتاه از قسمتی از شوخی وزیر کشاورزی با یک شالیکار گیلانی برای وزیر دردسر ساز شد.

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک  چند روزی بود که ویدئویی کوتاه از نحوه برخورد محمود حجتی، وزیر کشاورزی با یک شالیکار گیلان تبدیل به سوژه‌ای داغ در فضای مجازی شده بود.

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک در این ویدئو برش خورده که بخشی از صحبت‌های صورت گرفته بین وزیر و کشاورزان بود، یکی از کشاورزان گیلانی در حالی که از افت قیمت برنج به وزیر شکایت می‌کرد با پاسخ طنزی از سمت او روبرو می‌شود. شوخی که از سمت کاربران فضای مجازی به هیچ وجه تایید نشد و سیلی از انتقادات را روانه جناب وزیر کرد.

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک حجتی برای حل و فصل این انتقادات مجازی با انتشار پیامی از رفتار خود عذر خواهی کرد و نسبت به رفتار خود این چنین توضیح داد: "پناه می برم از بد اخلاقی ها و بی اخلاقی ها خدا نیامرزد حجتی را اگر خدای نکرده شائبه توهین به بندگان خدا را در سر خود بپروراند؛چه رسد به کشاورز دلسوخته و زحمتکشی که تلاش می کند افت قیمت حاصل تلاش سالانه محصولش (برنج) را به گوش مسئولین برساند".

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک با این وجود گویا حرف و حدیث‌های دور و بر حجتی تمام نشده، یک روز پس از انتشار پیام عذرخواهی حجتی، نماینده مردم رشت در صحن مجلس، خواستار عذرخواهی رسمی وزیر از کشاورزان و شالی کاران گیلانی شد. تذکری که از طرف جانشین رئیس مجلس این گونه پاسخ داده شد: حجتی عذر خواهیش را منتشر کرده است.

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک در این بین اما چند نفر از مسئولین مربوطه به سراغ شالیکار مورد نظر رفتند تا نظر خود او را در خصوص نحوه برخورد وزیر با او بپرسند.

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک ویدئو زیر سخنان کشاورز شالکیار در خصوص اتفاقی که آن روز افتاد است.

توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک


توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک توضیحات شالیکار گیلانی در خصوص شوخی وزیر کشاورزی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 116 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی