تلفن يكي از سريعترين و كم هزينه ترين وسايلي است كه ميتوان با ان ارتباط برقرار كرد ومذاكراتي را انجام داد.

در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک تلفن يكي از سريعترين و كم هزينه ترين وسايلي است كه ميتوان با ان ارتباط برقرار كرد ومذاكراتي را انجام داد اما گاهي اوقات همين وسيله ساده و كارساز نه تنها ما رابه هدف خويش نزديك نميكند بلكه به بيراهه نيز ميكشاند . نكات زير عواملي كمك كننده برأي رسيدن به أهداف خويش ميباشد .

در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک ١) قبل از مكالمة تلفن كمي بينديشيد و خواسته هاي خود را مجددا بررسي كنيد ، هيچگاه نسنجيده و نينديشيده اقدام به مذاكره تلفني نكنيد .

در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک ٢) پيش از هر صحبتي خود را معرفي كنيد وسپس مختصر و مفيد به منظور و مقصود اصلي خويش بپردازيد. 

در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک ٣) زمان مناسب تماس تلفني را در نظر گيريد تا با پاسخ منفي جواب دهنده مواجه نشويد .

در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک ٤) از مقدمه چيني و حاشيه پردازي خودداري كنيد و بلافاصله وارد أصل موضوع شويد.

در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک در مكالمات تلفني چه نكاتي را بايد رعايت كرد?!-ایرناک ٥) اگر از جواب هاي أوليه تشخيص داديد كه مكالمه تلفني در وقت مناسبي نيست ، بلافاصله درخواست وقت جديد بكنيد .

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 147 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی