ویدئویی که در آن چند دختر کارمند یک شرکت در حال اجرای دستور عجیب رئیس خود هستند تبدیل به یکی از ویدئوهای داغ در فضای مجازی شده است.

سوءاستفاده رئیس یک شرکت از دو کارمند دختر! + فیلم در ایرناک سوءاستفاده رئیس یک شرکت از دو کارمند دختر! + فیلم در ایرناک ویدئویی که در آن چند دختر کارمند یک شرکت مجبور  شدند تا در مقابل حضار به صورت یکدیگر بصورت پیاپی سیلی بزنند تبدیل به یکی از ویدئوهای پربازدید فضای مجازی شده است. این چند زن جوان که برای یک شرکت چینی محصولات زیبایی پوست کار می کردند توسط رئیس خود مجبور شدند تا برای حفظ شغل خود به صورت یکدیگر سیلی بزنند.

 این اتفاق در مهمانی چهاردهمین سالگرد تاسیس این شرکت رخ داد و مهمانانی در آن حضور داشتند. این دختران در حالی که روی استیج  و در مقابل یکدیگر  زانو زده بودند در مقابل صدها همکار خود و سایر مهمانان اقدام به انجام این کار کردند.

 گفتنی است؛ این ویدئو از زمان انتشار در یکی از شبکه های اجتماعی بیش از 6 میلیون بازدید کننده داشته است. بساری از کاربران چینی با انتقاد از رئیس این شرکت، عمل وی را سوءاستفاده روشن از کارمندان زیردستش دانستند.


yjc

بازدید : 3,783 بار
سوءاستفاده رئیس یک شرکت از دو کارمند دختر! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی