شغل خطرناک یک جوان چینی که مجبور است در ارتفاع 100 متری یکی از خطرناک‌ترین کوهستان‌های جهان به تمیز کردن برف بپردازد خبرساز شد.

شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک پس از بارش برف برخی از خانه بیرون می‌روند و اقدام به پارو کردن برف از بام خانه یا باز کردن مسیر رفت و آمد خودروی خود می‌کنند. برخی نیز مجبورند بنا به شغلی که دارند به کوهستانی بلند بروند و برف را از مسیری که قرار است گردشگران از آن عبور کنند تمیز کنند.

شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک "شانگ دانگدونگ" 26 ساله یک جوان شجاع چینی است که این وظیفه را بر عهده دارد. او باید برف‌های مسیری کوهستانی در چین  را که فقط 30 سانتی متر عرض دارد تمیز کند. این مسیر کوهستانی که یکی از خطرناک‌ترین مسیرهای کوهستانی جهان است در ارتفاع 100 متری از زمین قرار دارد. در ویدئویی که منتشر شده است او در حالی که یک طناب به کمر خود بسته در حال تمیز کردن برف‌هاست.

شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ این ویدئو اکنون تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی چین شده است.

شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک شغل دلهره آور یک جوان چینی + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 19 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی