فردی که برای تفریح به ماهی گیری مشغول بود با اتفاق نادری روبه‌رو شد و یک ماهی 37 میلیونی نتیجه صید او بود.

صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک ماهی‌گیری یکی از سرگرمی‌های هیجان انگیز برای افراد به‌شمار می‌آید,که می‌تواند جنبه تفریحی و یا منبع در آمد برای افراد داشته باشد. درآمدی که می‌تواند ماهیگیر را ثروتمند کند.

صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک در نروژ فردی که برای ماهیگیری به رودخانه‌ای رفته بود با یک اتفاق نادر روبه رو شد.

صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک او موفق شد رکورد صید سنگین ترین ماهی که 50.34 کیلوگرم بود، بشکند. وزن این ماهی 69.30 کیلوگرم و طول آن 1.80 سانتی متر بود و با قیمت 4000 پوند به عنوان گران قیمت‌ترین ماهی به فروش رسید. نکته قابل توجه اینجاست که شغل اصلی مرد نروژی نجاری بوده است.

صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک در ادامه تصاویر ماهی صید شده را مشاهده می کنید.

صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک صیدی قیمتی که صیادش را میلیونر کرد! + عکس-ایرناک  

صید ماهی 37 میلیون تومانی

صید ماهی 37 میلیون تومانی

صید ماهی 37 میلیون تومانی

صید ماهی 37 میلیون تومانی

(0 رای)
بازدید : 116 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی