به تازگی تصویری خاطره انگیز از حضور رهبر انقلاب در جبهه های هشت سال دفاع مقدس در فضای مجازی منتشر شد.

رهبر معظم انقلاب در اولین روزهای جنگ ایران و عراق ، راهی جبهه ها شد تا به رزمندگان اسلام  روحیه دهد و سال 59 را تا آخر ودوماه از سال شصت را در جبهه و در منطقه اهواز و دزفول و حول و حوش میدان جنگ و مختصری هم در غرب  حضور داشتند.

ایشان درباره اولین حضورشان در جنگ تحمیلی عنوان کردند:در اوایل جنگ چون احساس کردم که نیروهای نظامی ما بسیار کم و ضعیف هستند، برای این که بتوانیم همان هایی را که هستند روحیه بدهیم و افراد دیگری از مردم را دعوت کنیم که به آن ها کمک کنند، من از امام اجازه گرفتم و به جبهه رفتم. حدود یک هفته ای از جنگ می گذشت که من به اهواز رفتم، چون دشمن نزدیک اهواز بود.

به تازگی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی  تصویری از رهبر معظم انقلاب در جبهه های حق علیه باطل منتشر شده که نشان  می دهد، ایشان  در حال گفتگوی رودررو با رزمندگان در دوران دفاع مقدس هستند.


عکس نادر از رهبر معظم انقلاب در جبهه های دفاع مقدس در ایرناک عکس نادر از رهبر معظم انقلاب در جبهه های دفاع مقدس در ایرناک yjc

بازدید : 269 بار
(1 رای)
عکس نادر از رهبر معظم انقلاب در جبهه های دفاع مقدس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی