غفلت مربی مهد کودکی در چین، ممکن بود منجر به حادثه‌ای مرگبار برای دو کودک نوپای این مرکز شود.

غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک دو کودک نوپای چینی به طرزی شگفت‌انگیز از مهد کودک محل نگهداریشان فرار کردند. 

غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک آنطور که دوربین‌های داخلی مهد کودک نشان دادند  این دو کودک بازیگوش، با استفاده از غفلت مربی خود در عرض چند ثانیه چوبی را که به عنوان قفل در ورودی سالن بین دستگیره‌ها قرار داده شده بود را بیرون کشیده و به سمت خیابان می‌دوند. 

غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک شلوغی خیابان در کنار سرعت بالا و بی‌توجهی این دو کودک گریز پا هر لحظه ممکن بود منجر به حادثه‌ای مرگبار برای آنها شود اما خوشبختانه تیزبینی و سرعت عمل پلیس حادثه را ختم به خیر کرد.

غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک

غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک غفلت یک مربی دو کودک را تا چند قدمی مرگ برد! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 102 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی