این نظریه میگوید که: من ترجیح می دهم به جای استفاده از 100% توان و استعداد خودم از 1% توان و استعداد 100 نفر استفاده کنم!

قانون اهرم چیست؟!-ایرناک قانون اهرم چیست؟!-ایرناک من ترجیح می دهم به جای استفاده از 100% توان و استعداد خودم از 1% توان و استعداد 100 نفر استفاده کنم!

قانون اهرم چیست؟!-ایرناک قانون اهرم چیست؟!-ایرناک در توضیح نظریه فوق می توان از مثال زیر استفاده کرد:

قانون اهرم چیست؟!-ایرناک قانون اهرم چیست؟!-ایرناک در موسسه کرایه اتومبیل با 50 راننده اگر سهم مالک از هر جابجایی مسافر را 20% و سهم راننده 80% در نظر بگیریم آنگاه خواهیم دید که سهم راننده ها هر کدام همان 80% خواهد بود اما سهم مالک 1000% یعنی : مالک با تلاش کمتر و زمان کمتری که صرف میکند درآمد بسیار بیشتری نسبت به راننده ها دارد و هرچه تعداد راننده ها بیشتر باشد درآمد مالک هم به نسبت افزایش خواهد یافت چون در واقع مالک از اهرم سازمان استفاده میکند.

قانون اهرم چیست؟!-ایرناک قانون اهرم چیست؟!-ایرناک شما سازمانی را تشکیل میدهید از اهرم تیم و سازمان خود بهره میبرید و در واقع اگر شما بعنوان مثال یک سازمان 100 نفری داشته باشید وقتی هر کدام از اعضای سازمان شما مثلا روزی فقط 2 ساعت فعالیت مفید داشته باشند درست مانند این است که شما معادل 200=2*100 ساعت کار مفید در یک روز انجام داده باشید. در حالیکه در مشاغل سنتی ساعات کار شما محدود به 24 شبانه روز خواهد بود و هرگز نمیتواند از آن بیشتر باشد و همین باعث میشود که در این صنعت سرعت و شتاب رسیدن به موفقیت بسیار بیشتر از مشاغل سنتی باشد و شما باشد و شما با فراگیری آن بطور صحیح میتوانید از این مزیت استفاده کنید.

منبع:جستجوگر ایرناک

(1 رای)
بازدید : 268 بار
قانون اهرم چیست؟! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی