لورانس عبدون نام دیپلماتی است که به تازگی در سفارت انگلیس در اردن مشغول به کار شده است.

لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک سفارت انگلیس در اردن به تازگی اقدام به استخدام یک گربه به نام لورانس عبدون با عنوان دیپلمات جدید و موش گیر ارشد کرده است.

لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک از ویژگی های خاصی که این گربه دارد، می توان به داشتن صفحه توئیتر و ارسال تصاویر از طریق این صفحه به پیج گربه ای مستقر در وزارت خارجه پالمرستون بوده که احتمالا این کارها توسط مسئول مدیریت صفحه لورنس عبدون صورت می گیرد.

لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک گزارش‌هایی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه صفحه توییتر توسط خود عبدون کنترل می شود که البته بسیار جای تعجب دارد.

لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک به روایتی این کار پس از موش گرفتن یکی از مهم ترین فعالیتهای این گربه سیاه و سفید فربه است.

لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک


لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک لورانس عبدون / متفاوت‌ترین دیپلمات جهان + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 112 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی