در ادامه با ایرناک همراه باشید تا زمان اعلام نتیجه و جواب لاتاری 2020 و نحوه چک کردن قبولی یا عدمقبولی در لاتاری 2020 را برای شما بازگو کنیم.

اعلام زمان مشخص شدن نتایج لاتاری 2020

زمان مشخص شدن جواب و نتیجه لاتاری 2020 + نحوه چک کردن قبولی در ایرناک زمان مشخص شدن جواب و نتیجه لاتاری 2020 + نحوه چک کردن قبولی در ایرناک هر ساله در ماه MAY نتایج لاتاری گرین کارت اعلام می گردد یعنی 6 ماه پس از زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت می باشد. این قرعه کشی به واسطه کامپیوتر و به صورت کاملا شانسی خواهد بود. زمان اعلام نتایج لاتاری 2020 از تاریخ هفت می 2019 در دسترس خواهد بود.

جواب و نتیجه لاتاری

زمان مشخص شدن جواب و نتیجه لاتاری 2020

اعلام نتایج لاتاری 2020

زمان اعلام نتایج لاتاری 2020 : ثبت نامهای که پیش از 15 اکتبر بوده ،ملغی شده اند و از مرکز کنسولی کنتاکی حذف گردیده اند. امسال از بین هر صد نفر ، سه نفر به عنوان برنده انتخاب شده اند که شانس برندگان را در لاتاری نسبت به سال گذشته بیشتر از 10 برابر افزایش پیدا کرده است و شاید دلیل این امر، عدم ثبت نام بیشتر مردم بوده است.

شاید یکی از علل های که مردم استقبال نکرده اند، تصور غلطی بوده که مرتبط با عدم صدور ویزا برای ایرانی ها در سفارتهای امریکا بوده است.

آموزش اعلام نتایج لاتاری

نحوه اعلام نتایج لاتاری 2020 : یکی از موضوعاتی که باید در خصوص آن اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشیم، چگونگی اطلاع از وضعیت ثبت نام لاتاری و نحوه ی اطلاع از اعلام نتایج آن بوده است.

  • به ادرس dvlottery.state.gov/ESC بروید.

جواب و نتیجه لاتاری

  • سپس دکمه Continue را زده و بعد از اینکه فرم را مطابق اطلاعات درخواستی تکمیل کردید دکمه Submit را بزنید.

جواب و نتیجه لاتاری

جواب و نتیجه لاتاری

  • اگر پیام Session time out برای شما ظاهر شد باید دوباره تلاش نمایید.
  • در صورتی که پیام Based on provided information the entry has not been selected for further process برای شما نشان داده شده باید بدانید که متاسفانه شما نتوانسته اید در این دوره برنده شوید.
  • در صفحه ی بعدی اگر به شما ،شماره کیس داده شده بود به این صورت 2018AS000000 یعنی شما موفق شده اید که در لاتاری برنده شوید و این شماره کیس برایتان تعیین می کند که شما در آسیا چندمین نفر برنده بوده اید.

نمونه صفحه قبولی در لاتاری

نمونه صفحه قبولی در لاتاری

  • اگر که با پیغام های مثل The information entered is not valid روبرو شده اید یعنی یکی از گزینه های زیر برای شما رخ داده است : 1)شما به صورت اشتباه اطلاعات را وارد نموده اید. بین حرف O و عدد 0 یا حرف I و عدد 1 باید حواس تان را جمع کنید که اشتباه حرفی را وارد نکرده باشید 2) در این فرم شما باید نام خانوادگی خود را تایپ کنید و نباید نام را وارد نمایید.
بازدید : 1,473 بار
زمان مشخص شدن جواب و نتیجه لاتاری 2020 + نحوه چک کردن قبولی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی