رضا رشیدپور با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به انتقادات وحید رجبلو واکنش نشان داد.

واکنش رشیدپور به ویدئوی اعتراضی جوان توان یاب

رضا رشیدپور مجری تلویزیون که این روزها با برنامه‌ی "حالا خورشید" شبکه‌ی سه سیما در تلویزیون حاضر می‌شود با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به انتقادات وحید رجبلو که چندی پیش در برنامه "حالا خورشید" حاضر شده بود، پاسخ داد.واکنش رضا رشیدپور به ویدئوی انتقادی جوان معلول در ایرناک واکنش رضا رشیدپور به ویدئوی انتقادی جوان معلول در ایرناک

این مجری سرشناس با اشاره به انتشار ویدئویی گلایه آمیز از وحید رجبلو و سوء تفاهم میانشان عنوان کرد: چون روز پایانی برنامه حالا خورشید بود و من هم روی آنتن زنده نتیجه موضوع را عرض کردم ظاهرا وحید رجبلوی محترم احساس کرده که اتفاقی غیر از شفافیت و صداقت همیشه گی حالا خورشید رخ داده است .

 

رضا رشیدپور در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"پست موقت : حدود بیست روز پیش میزبان وحیدرجبلوی عزیز ، جوان توان یاب اهل کرج در برنامه حالا خورشید بودم . در خلال گفتگو از اپلیکیشنی صحبت کرد که با خلاقیت و اشتیاق نوشته و دوست دارد آن را به جامعه توان یابان کشور برساند . حامی مالی برنامه تماس گرفت و گفت که از این موضوع حمایت می کند . به فاصله یک روز موضوع توسط گروه سردبیری برنامه مکتوب و به اول مارکت ارسال شد تا در نوبت اقدام فوری قرار بگیرد . هر چند که امور خیریه جزو وظایف یک برنامه تلویزیونی نیست اما تلاش می کنیم تا با همراهی حامیان برنامه قدم کوچکی در جهت کاهش آلام هم وطن های عزیزمان برداریم . بینندگان ارجمند حالا خورشید می دانند که چندین مورد مشابه در دستور کار حامی مالی برنامه قرار داشت که طبق روال و به نوبت انجام و گزارش شفاف تصویری خدمتشان تقدیم شد . جهت یادآوری، خرید یک دستگاه وانت برای بانوی آش فروش ، اعزام بهار روح افزا به آفریقای جنوبی جهت شرکت در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ، پرداخت وام بلاعوض ده میلیونی به پاکبان شریف و ... از جمله آن موارد است . تایید فنی اپلیکیشن وحید عزیز و صدور چک برای پیش خرید آن هم حدود ده روز طول کشید . شوربختانه چند روزگذشته ، بحران برف و انسداد محور تهران / کرج مانع از دعوت وحید رجبلو به دفتر فنی اول مارکت شد . از سوی دیگر شرایط جسمانی وحید و نامساعد بودن دمای هوا هم اخلاقا مانع از اصرار برای دعوت می شد . بنابراین دوستان تصمیم گرفتند که به همراه تیم فنی و گروه گزارشی به منزل ایشان در کرج بروند و ضمن عرض ادب چک پیش خرید را تقدیم کرده و اپلیکشن یاد شده را روی سرور بارگذاری کنند . طبق اطلاع من ، موضوع به صورت تلفنی هم با وحید جان هماهنگ شده و قرار ملاقات در منزل برای روزهای پایانی هفته که گروه امکان خروج از دفتر مرکزی و اعزام به استان البرز را داشته باشند تنظیم شده بود . عصر امروز ویدئویی را تماشا کردم که برایم عجیب بود و ظاهرا ناشی از سوتفاهم . چون روز پایانی برنامه حالا خورشید بود و من هم روی آنتن زنده نتیجه موضوع را عرض کردم ظاهرا وحید رجبلوی محترم احساس کرده که اتفاقی غیر از شفافیت و صداقت همیشه گی حالا خورشید رخ داده است .

دغدغه های وحید که ناشی از برخی ناملایمات نهادهای مسئول با اوست را می فهمم ولی ای کاش قبل از گلایه ی تصویری توجه می کرد که هر اقدام خیریه در یک برنامه تلویزیونی روال منطقی دارد و حامی مالی باید مراحل اداری اش را سپری کند . بحران برف هم که دست ما نبود . در هرصورت ایشان را مثل برادرم دوست دارم و حتما طبق قرار شرفیاب حضورش خواهیم شد."

 

واکنش رضا رشیدپور به ویدئوی انتقادی جوان معلول

بازدید : 3,057 بار
واکنش رضا رشیدپور به ویدئوی انتقادی جوان معلول
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی