یک دختر بچه 8 ساله بعد از اینکه مورد ضرب و شتم بی رحمانه معلم خود قرار گرفت با گریه مقابل دوربین از دردهایش گفت.

اشک های یک دختر خردسال به خاطر اقدام بی رحمانه معلم + فیلم در ایرناک اشک های یک دختر خردسال به خاطر اقدام بی رحمانه معلم + فیلم در ایرناک با وجودیکه وزارت آموزش و پرورش تونس متوسل شدن معلمان به زور و کتک برای تعلیم و تربیت دانش آموزان خردسال را ممنوع اعلام کرده اما یک آموزگار سنگدل دختر بچه 8 ساله را به شدت مورد تنبیه قرار داد.

این دختر خردسال اهل تونس تنها به خاطر اینکه نتوانسته بود متن تعیین شده  را بدون غلط و درست بخواند ، شدیدا مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

زمانی که مادر از دختر خواست تا مقابل دوربین ماجرا را شرح دهد، او از مادرش تقاضا کرد مبادا مسئولان مدرسه این فیلم را ببینند چون می ترسد مجددا او را به این بهانه نیز تنبیه کنند.

کاربری به نام فتحی عثمانی در این باره نوشت: این اتفاقات مدرسه را برای کودکان تبدیل به یک کابوس می کند که به جای یک معلم مهربان قلدری بی رحم هر روز در آنجا برای شکنجه دادن انتظارشان را می کشد، افرادی که نام معلم را یدک می کشند موظف به رعایت قوانین هستند،اما تنها دستاوردشان ایجاد تنفر برای کودکان از خانه دومشان است.

این فعال از مسئولین درخواست کرد تا به آنچه رخ داده واکنشی نشان دهند و در صورت لزوم حتی معلم را به زندان بیندازند.


yjc

بازدید : 2,419 بار
اشک های یک دختر خردسال به خاطر اقدام بی رحمانه معلم + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی