علاقه و استفاده بیش از حد کودکان از تلفن همراه موضوعی است که والدین جوان را بسیار نگران کرده است.

وقتی راهکار روانشناسی من درآوردی به خوبی جواب می دهد!

ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک تلفن همراه همانطور که کاربردهای مفید دارد به همان نسبت هم می تواند مضر باشد، به خصوص برای کودکانی که بیش از حد از آن استفاده می کنند.

ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک یک زن تایلندی برای این حل مشکل ترفند خاص خود را به کار می برد، او با قرار دادن یک تصویر وحشتناک به عنوان عکس پس زمینه گوشی اش موجب وحشت فرزند خردسالش شده است به طوری که با دیدن تلفن همراه مادرش سریعا از آن فاصله می گیرد.

ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک به نظر می رسد این زن در شگرد خود موفق عمل کرده و به اندازه کافی بین فرزندش و تلفن همراه فاصله انداخته است اما باید دید که این ترفند تا چه سنی چاره ساز است؟

ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک ترفند عجیب یک زن برای دور کردن فرزندانش از تلفن همراه + فیلم-ایرناک

 

(0 رای)
بازدید : 112 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی