ویدئوی عجیب پسری که به جرم دزدی توسط مادرش به شدیدترین وجه مورد تنبیه قرار گرفت جنجال برانگیز شد.

تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است تنبیه وحشیانه یک پسر خردسال توسط مادرش را به تصویر می کشد. در این ویدئو که توسط دوربین تلفن همراه یکی از شاهدان عینی تهیه شده است مشاهده می شود در حالی که این زن پسر خود را با طناب به پشت موتورسیکلت بسته است وی را در خیابان به دنبال خود می کشد. در حالی که کاملا مشخص است  پسر خردسال درد  می کشد اما این مادر سنگدل بی اعتنا به فرزندش به راه خود ادامه می دهد.

تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک  بنا به ادعای این زن، علت انجام این تنبیه عجیب  اقدام به سرقت پول یکی از اقوامش به مبلغ 224 یورو و کتمان نحوه خرج آن توسط پسرش بوده است. این در حالی است که به گفته این زن کل دستمزد ماهیانه شوهرش حدود 337 یورو است.

تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک  این ویدئو در منطقه " لودیان" شهر ژائوتونگ در جنوب غربی چین در استان یونان تهیه شده است. انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی در چین با انتقاد فراوان کاربران از این زن همراه شد. بسیاری از کاربران خواهان مجازات این زن شدند.

تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ پلیس با احضار این زن وی را به علت این رفتار غیرقانونی با فرزندش  تحت بازجویی قرار داده است. وی در بازجویی به پلیس گفت که تنها قصد ترساندن پسرش را داشته است.

تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک تنبیه وحشتناک کودک توسط مادر بی رحم + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 297 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی