نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد، نباید این جمله‌ها را به بچه‌ها بگویید چون اعتماد به نفسشان را از بین می‌برد و روی آینده آن‌ها اثر می‌گذارد.

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک گفتن یک جمله ساده به کودک، ممکن است بیش از آن که مفید یا به درد بخور باشد، در آینده به او لطمه بزند.

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد، نباید این جمله‌ها را به بچه‌ها بگویید چون اعتماد به نفسشان را از بین می‌برد و روی آینده آن‌ها اثر می‌گذارد:

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک - بچه بی تربیت؛ بیخود

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک - چند بار بهت گفتم؟

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک - چطور روت می شه این کارو بکنی؟ بعد از این همه خوبی که بهت کردم!

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک - صبر کن برسیم خونه!

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک - خنگ بازی در نیار!

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک - اگه همه غذاتو بخوری، مامان خیلی خوشحال می شه.

جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک جملاتي كه نبايد به كودك بگوييد!-ایرناک نباید در بچه‌ها احساس ترس و ناامنی ایجاد کرد، به آن‌ها انگ‌هایی مثل خنگی زد یا حتی کاری کرد که خیال کنند برای تشویق شدن، باید رضایت دیگران را جلب کنند؛ اتفاقی که در این جمله‌ها می افتد.

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 192 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی