پدری به خاطر اینکه پسر 3 ساله اش قادر به ایستادن روی یخ ها نبود او را مورد تنبیه قرار داد.

رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک یک کودک قرقیزستانی حین قدم زدن با پدرش روی برف در شهر بیشکک، ناگهان  روی زمین افتاد. او که 3 سال دارد، تمام سعی خود را برای ایستادن روی پا به کار گرفت اما بی‌فایده بود، در این لحظه پدر او به جای اینکه دست فرزندش را بگیرد و به او کمک کند، با پای خود ضربه‌ای محکم به پهلوی پسربچه وارد کرد.

رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک این ضربه به قدری شدید بود که کودک یکباره به طرفی دیگر پرتاب شد و تا چند لحظه به خاطر شوکی که به او وارد شده بود، همانطور بی حرکت روی زمین ماند.

رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک مرد 50 ساله که از ناتوانی فرزند خود کلافه شده بود، دست او را با حالتی پرخاشگرانه گرفت و کودک را به دنبال خود کشان کشان برد.

رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک


رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پدر سنگدل با فرزند خردسالش + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 148 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی