اخیرا عکسی از کودک در شبکه های اجتماعی به انتشار رسیده که شدیدا احساسات کاربران را مورد تاثیر قرار داده است.

تصاویر ضرب و شتم یک کودک شبکه های اجتماعی را به آتش کشید! در ایرناک تصاویر ضرب و شتم یک کودک شبکه های اجتماعی را به آتش کشید! در ایرناک انتشار تصویری تکان دهنده در روزهای اخیر، موج عظیمی از خشم و نفرت کاربران را روانه شبکه های اجتماعی کرد.

این عکس مربوط به نوزادی در وان حمام بود در حالی که صورتش به شدت بر اثر ضرب و شتم دچار جراحت شده بود،چشمهای ورم کرده، قرمزی و التهاب زیر چشمانش و کبودی در ناحیه گیجگاهش، دل هر بیننده ای را به درد می آورد.

در ناحیه پیشانی این کودک نیز خراشهایی به چشم می خورد که دردآور بودن این تصویر می افزاید اما آنچه بیش از همه چیز موجب آشفتگی روحی کاربران شده این است ،بلایی که به سر این نوزاد بی گناه آمده کار یک غریبه نیست و پای پدر سنگدلش بوده است.

البته این ادعایی که برخی رسانه های منتشر کننده این عکس مطرح کرده اند و برخی کاربران نیز باور این موضوع برایشان مشکل بوده چرا که اکثر آنها نوشته اند، محال است پدری با فرزند خود اینچنین ستمگرانه برخورد نماید و این در حالی است که بعضی دیگر معتقدند، چنین پدرهایی نیز پیدا می شوند، هرچند که این نام مقدس برازنده شان نیست.

تصاویر ضرب و شتم یک کودک شبکه های اجتماعی را به آتش کشید! در ایرناک

تصاویر ضرب و شتم یک کودک شبکه های اجتماعی را به آتش کشید! در ایرناک

برگرفته از yjc

بازدید : 3,277 بار
تصاویر ضرب و شتم یک کودک شبکه های اجتماعی را به آتش کشید!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی