مادر 33 ساله آرژانتینی، دختربچه سه ساله‌اش را به خاطر گم کردن تبلتش، وحشیانه به باد کتک گرفت.

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم در ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم در ایرناک در یکی از شهرهای آرژانتین، مادری دختر 3 ساله‌اش را مورد ضرب و شتم قرار داد.

اخیرا ویدئویی از خشم مادری عصبانی در فضای مجازی منتشر شده است که دختر سه‌ساله‌اش را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. این دختربچه تبلتش را گم کرده بود و هرچه تلاش می‌کرد محل آن را به خاطر نمی‌آورد. مادرش که از این موضوع عصبانی شده و در مقابل سوالات مکررش در مورد محل تبلت، بی پاسخ مانده بود، نتوانست خشم خود را کنترل کند و دخترش را وحشیانه به باد کتک گرفت. 

مادر بیرحم موهای دخترش را چنگ زده و او را در هوا معلق نگه داشت و به دفعات او را  زمین کوبید. این ویدئو توسط مادربزرگ دختربچه ضبط و در فضای مجازی منتشر شد. کاربران با مشاهده این صحنه به صفحه فیسبوک این زن هجوم آوردند و او را به شدت محکوم کردند.

پلیس نیز وارد صحنه شد و این مادر 33 ساله را دستگیر و بچه‌هایش را به سازمان حمایت از کودکان سپرد. 

وکیل این پرونده به شدت این اقدام وحشیانه را محکوم کرد و گفت این زن شایستگی عنوان مادر را ندارد و باید مجازات شود. قاضی نیز هنوز حکمی در این باره صادر نکرده است. اما گفته می‌شود کمترین مجازات برای این مادر خشن زندان است. 


yjc

بازدید : 4,091 بار
مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی