مادر 33 ساله آرژانتینی، دختربچه سه ساله‌اش را به خاطر گم کردن تبلتش، وحشیانه به باد کتک گرفت.

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک در یکی از شهرهای آرژانتین، مادری دختر 3 ساله‌اش را مورد ضرب و شتم قرار داد.

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک اخیرا ویدئویی از خشم مادری عصبانی در فضای مجازی منتشر شده است که دختر سه‌ساله‌اش را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. این دختربچه تبلتش را گم کرده بود و هرچه تلاش می‌کرد محل آن را به خاطر نمی‌آورد. مادرش که از این موضوع عصبانی شده و در مقابل سوالات مکررش در مورد محل تبلت، بی پاسخ مانده بود، نتوانست خشم خود را کنترل کند و دخترش را وحشیانه به باد کتک گرفت. 

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم موهای دخترش را چنگ زده و او را در هوا معلق نگه داشت و به دفعات او را  زمین کوبید. این ویدئو توسط مادربزرگ دختربچه ضبط و در فضای مجازی منتشر شد. کاربران با مشاهده این صحنه به صفحه فیسبوک این زن هجوم آوردند و او را به شدت محکوم کردند.

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک پلیس نیز وارد صحنه شد و این مادر 33 ساله را دستگیر و بچه‌هایش را به سازمان حمایت از کودکان سپرد. 

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک وکیل این پرونده به شدت این اقدام وحشیانه را محکوم کرد و گفت این زن شایستگی عنوان مادر را ندارد و باید مجازات شود. قاضی نیز هنوز حکمی در این باره صادر نکرده است. اما گفته می‌شود کمترین مجازات برای این مادر خشن زندان است. 

مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک


مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک مادر بیرحم دختر سه ساله را از موهایش آویزان کرد + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 170 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی