در یکی از مهدکودک‌های چین مربی زن جوان برای کنترل و ساکت کردن بچه‌ها اقدام به کتک زدن آنها کرد.

مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک در یکی از مهدکودک‌های چین، مربی پس از مواجهه با امتناع بچه‌ها در پیروی از او، کنترلش را از دست داد و شروع به  زدن  آنها کرد.

مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک صحنه برخورد زننده این مربی با کودکان توسط دوربین‌های مدار بسته ثبت و در فضای مجازی منتشر شده است. انتشار این تصاویر واکنش تند کاربران را در پی داشت. 

مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک همانطور که در ویدئو نشان داده می‌شود این مربی برای آنکه بچه‌ها حرف‌شنوی بیشتری داشته باشند و برای آرام کردن آنها، اقدام به کتک زدن بچه‌ها کرد. 

مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک  

مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک ویدئوی این حرکت ناشایست در ادامه ارائه شده است.  

مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک


مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک مربی‌ای که کودکان مهدکودک را به باد کتک می‌گیرد + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 125 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی