جاکوب تامپسون پسربچه 7 ساله‌ای که به دلیل ابتلا به بیماری سرطان، کریسمس را پیش از موعد جشن گرفت و به همین مناسبت هزاران کادو دریافت کرد.

پسربچه 7 ساله‌ای که به دلیل بیماری‌اش کریسمس را زودتر جشن گرفت.هزاران کادو برای پسربچه قبل از کریسمس + تصاویر و فیلم در ایرناک هزاران کادو برای پسربچه قبل از کریسمس + تصاویر و فیلم در ایرناک

جاکوب تامپسون 7 ساله به دلیل مبتلا بودن به بیماری سرطان پیش از دیگران کریسمس را جشن گرفت. پدر و مادر جاکوب با اشتراک گذاشتن تصویر جاکوب در فیسبوک از مردم خواستند تا در آخرین جشن کریسمس فزندانشان حضور داشته باشند.

آنها با انتشار تصویر او، اعلام کردن به احتمال زیاد جاکوب به دلیل ابتلا به نوعی سرطان خاص که معمولا در میان کودکان زیر 5 سال شیوع دارد، نمی‌تواند تا کریسمس زنده باشد و این جشن را ببیند. به دنبال انتشار این پست، 66000 کاربر، پس از دیدن این در صفحه فیسبوک والدین جاکوب، با آنها همدردی کرده و در شادی جشن پیش موعد کریسمس با این پسربچه دوست داشتنی شریک شدند. آنها هدایای بسیاری را برای جاکوب فرستادند. تعداد این هدایا به قدری بود که در و دیوار اتاق بیمارستان پر بود از کارت‌های تبریکی که به مناسبت کریسمس برای او ارسال شده بود و تعداد زیادی کادو که همه آنها شعف و شادی وصف نشدنی را برای این فرشته کوچک به ارمغان داشت. و اما در میان هدایا، بسته‌ای با نام آرنولد قهرمان بدن‌سازی جهان خودنمایی می‌کرد. هدیه‌ای که بیش از سایر هدایا جاکوب را خوشحال کرد. متن کارت روی بسته حاکی از تبریک ویژه آرنولد برای جاکوب بود.

تصاویر و ویدئویی از این جاکوب و هدایای دریافتی‌ حاصل از ابراز دوستی مردم با این پسربچه را در ادامه مشاهده می‌کنید.

پسربچه

پسربچه

پسربچه


yjc

بازدید : 3,662 بار
هزاران کادو برای پسربچه قبل از کریسمس + تصاویر و فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی