کودکی در غیاب چند لحظه ای مادرش دست به شیطنتی زد که ممکن بود به قیمت جانش تمام شود.

هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک مادران همیشه نگران کودکان خود در خانه و خارج از آن هستند اما با تمام مراقبتهای موجود ممکن است منابعی خطری در اطراف کودکان وجود داشته باشد که هنوز مادرها از آن بی خبر هستند.

هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک از همین رو زنی استرالیایی که فرزند خردسالش در وضعیتی خطرناک قرار گرفته بود پس از اطمینان از سلامت او و قبل از خارج کردنش از موقعیت خطر ،عکسی از کودک خود گرفت و برای مشاهده مادران دیگر آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد تا بیشتر مراقب کودکان خود باشند.

هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک این زن که تنها برای چند لحظه فرزند خود را برای کاری تنها گذاشته بود هنگامی که متوجه سکوت فرزندش شد، با نگرانی خود را به او رساند تا علت ساکت بودن او را متوجه شود.

هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک هنگامی که این مادر جوان به فرزندش رسید او را در وضعیت بسیار خطرناک مشاهده کرد، نوارهای کرکره پرده زیر گردن کودک گیر کرده بود و اگر مادرش کمی دیرتر به او می رسید ممکن بود شاهد حادثه ای جبران ناپذیر باشد.

عکسی که یک زن برای هشدار به مادران به اشتراک گذاشت!

هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک هشدار یک زن به مادران و عکسی که به اشتراک گذاشت!-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 85 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی