اگر کودکتان در مهمانی بی ادبی می کند و اخطارهایی که شما قبل مهمانی به او داده بودید را فراموش می کند به علت رفتار ناصحیح و اشتباه والدین با اوست.

کنترل و رفتار با کودک بی ادب در میهمانی ها

برخی از کودکان برای جلب کردن توجه والدین ، رفتارهای نا پسندی را در مقابل دیگران انجام می دهند . گاهی این رفتارها به قدری زننده است که ممکن است موجب خجالت کشیدن شما در برابر دیگران گردد اما بهتر است در این موقعیت بهترین واکنش را از خود نشان دهید تا بتوانید کودکتان را کنترل نمایید و به شیوه ای که دراین بخش از ایرناک گفته شده است پیش بروید.با کودک بی ادب در میهمانی ها چگونه رفتار کنیم؟ در ایرناک با کودک بی ادب در میهمانی ها چگونه رفتار کنیم؟ در ایرناک

با کودک بی ادب چه کنیم؟

چگونگی رفتار با کودکان بی ادب در مهمانی

راه و روش رفتار با کودک بی ادب

خودتان مقصرید

اگر جزو والدینی هستید که اجازه کودکی کردن و حرکت به کودکتان نمی دهید باید منتظر باشید تا او برای جلب توجه در میهمانی ها رفتارهای از قبیل جیغ زدن، تخریب کردن انجام دهد ، رفتارهایی که شاید خودتان نیز با دیدنش تعجب کنید .

والدینی که رفتار سخت گیرانه با کودک خود دارند و توجهی به نیاز فرزند شان به جلب توجه نشان نمی دهند موجب ایجاد واکنش هایی از طرف فرزند شان می شوند زیرا این کودکان می خواهند در حضور دیگران، همه محدودیت ها را از بین ببرند و رفتار والدین شان را تلافی کنند.

برخورد با بچه بی ادب

رفتار با کودک بی ادب چطور باید باشد؟

با کودک بی ادبم چگونه رفتار کنم؟

چند ساعت آزادی

برخی از کودکان فقط به دنبال جلب توجه والدین هستند و فرقی نمی کند این توجه والدینشان با خشم باشد یا مهربانی بنابراین زمانی که مهمان می آید یا به مهمانی می رود ، در حضور دیگران مقررات را رعایت نمی کند، چرا که می داند والدین هم در حضور دیگران با او برخورد همیشگی را نمی کنند و از این فرصت برای استقلال و نشان دادن توانایی خود استفاده می کند.

طرز رفتار با بچه بی ادب

رفتار با کودک بی ادب قبل مهمانی

هم جدی، هم مهربان

بعد از اینکه والدین دلیل این رفتار کودکشان را فهمیدند و این مشکل را ریشه یابی نمودند باید برای اصلاح این عادت تلاش کنند و بهترین برخورد را با فرزندشان داشته باشند.

این رفتار والدین باید قاطعانه توام با مهربانی باشد یعنی اینکه نه به کودک باج دهند و نه با سخت گیری این تصور را در او ایجاد نمایید که دیگر کسی دوستش ندارید .

اگر کودک احساس کند که دیگران دوستش ندارند و یا تحقیر شود عزت نفسش پایین می آید و انگیزه اش را برای «بچه خوب» بودن از دست می دهد.

شیوه رفتار با کودکان بی ادب در مهمانی

رفتار با کودک بی ادب و تربیت صحیح آن ها

رفتار صحیح و دست با کودکان بی ادب و لجباز

دوست کوچولوی تان باشید

والدین باید با کودکانشان صمیمی باشند و مانند یک دوست خوب آنها را راهنمایی کنند تا کودک از بیان مشکلش خجالت نکشد و قدرت ابراز آن را داشته باشد .

همچنین والدین نباید آنقدر خشن باشند که بچه بترسد و مشکلش را بیان نکند . اگر کودک نتواند مشکلش را در مقابل خانواده اش ابراز کند به افراد دیگر پناه می برد و این می تواند بسیار مخرب باشد.

دوست بودن با کودک

ترفندهای آموزشی برای رفتار با کودک بی ادب

چه کنیم که کودکمان بهترین رفتار را از خودش نشان دهد؟

تنبیه ممنوع

اگر کودکی رفتار زشتی را انجام داد نباید به آن توجه کرد زیرا با دیدن توجه بزرگتر ها شرطی می شوند و رفتارشان را تکرار می کنند. در این مواقع باید به او کم توجهی نمود تا بفهمد کارش اشتباه است.

برخی از والدین در این موقعیت کودکشان را تنبیه می کنند اما تنبیه و برخورد سختگیرانه، این رفتارها را در کودکان تقویت می کند و موجب تکرار این رفتارهای مخرب می شود.

اگر والدین به کودکشان بگویند اگر دوباره این کار را تکرار کنی تنبیه می شوی، این ترس از تنبیه شدن مجدد منجر به تقویت رفتار زشت در کودکان می شود.

کنترل کودکان شیطان

رفتارهای تنبیهی با کودکان بی ادب

تمام جزئیات و نحوه برخورد و رفتار با کودکان بی ادب

اخطار قبلی ندهید

اگر والدین قبل از برگزاری مهمانی کودک خود را از کاری منع کنند ، کودک از این طریق به حساسیت والدینش پی می برد و ذهنش به محض ورود به جمع، به سمت آن رفتار می رود. کودک بر اساس رفتار پدر و مادرش، باید فرض را بر این بگیرد که امکان بروز رفتارهای مخرب در مهمانی وجود ندارد.

بازدید : 1,407 بار
با کودک بی ادب در میهمانی ها چگونه رفتار کنیم؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی