سونامی یکی از بلایای طبیعی و ترسناک دنیا شناخته شده است، لحظاتی از وقوع این پدیده طبیعی در ژاپن را از نظر می‌گذرانید.

بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک واژه سونامی از زبان ژاپنی گرفته شده است که به معنی بند(سو) و موج(نامی) است. امواج کشنده یا همان سونامی یکی از پدیده های طبیعی و جفرافیایی است. سونامی به لرزش شدید آب دریا گفته می‌شود که در نتیجه زمین لرزه های پی درپی زیر دریا ایجاد می شود.

بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک در  نتیجه این زمین لرزه ها، آب دریا به لرزه در می آید و به شکل موج های عظیم به ساحل می رسد و باعث ویرانی های شدیدی می شود.

بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک البته گفتنی است سونامی زمانی شروع می شود که حجم عظیمی از آب به سرعت ارتفاع پیدا می کند؛ این اتفاق به سرعت می تواند در نتیجه یک زلزله زیر آبی رخ دهد.

بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک در ادامه فیلمی از واقعه وحشتناک سونامی را خواهید دید که در عرض چند دقیقه شهری را تبدیل به ویرانه می کند.

بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک

بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک بزرگترین سونامی جهان + فیلم-ایرناک yjc

(8 رای)
بازدید : 3218 بار
بزرگترین سونامی جهان + فیلم - 4.5 out of 5 based on 8 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی