وقتی خانه‌ای ساخته می‌شود، تهیه یک سیستم گرمایشی مناسب یکی از دغدغه‌های اصلی مالک آن است. در این مقاله شما را با هر یک از دستگاه های گرمایشی آشنا می کنیم.

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک  

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک انواع سیستم گرمایشی

  • شومینه
  • موتورخانه
  • پکیج
  • بخاری
  • گرمایش از دیوار یا قرنیز
  • اسپیلت
  • گرمایش از کف

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک  

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک شعله را بیشتر کنیم یا لباس گرم بپوشیم؟

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک شومینه، اسپیلت، گرمایش از کف و گرمایش از دیوارها نمی‌توانند به‌تنهایی گرمای موردنیاز در خانه را تأمین کنند. البته این عناصر در کشورهایی که یاد گرفته‌اند به‌جای زیاد کردن شعله‌های شومینه و بالا بردن دمای منزل لباس بیشتر بپوشند جوابگو است ولی متأسفانه در کشور ما نمی تواند مردم را راضی نگه دارد! درنتیجه ما باید به دنبال سیستم گرمایشی باشیم که در فصل سرما کل فضای خانه را گرم نگه دارد.

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک  

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک این گرما آفرین دوست داشتنی!

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک یکی از وسایل گرمازا که سال هاست در خانه های ما خدمت رسانی می کند بخاری است. این عنصر به دلیل سبک بودن، ارزان بودن، تنوع در طرح و شکل، نصب راحت و گرمای لذت‌بخش محبوب همه است. شما می‌توانید مناسب با متراژ اتاقتان ابعاد بخاری را انتخاب کنید و از گرمای آن لذت ببرید. ناگفته نماند بخاری هم معایبی مانند تعبیه جای دودکش و جاگیر بودن را دارد ولی در کل مزایای آن بر معایبش برتری دارد. البته منظور از بخاری، بخاری است که با گاز کار می کند وگرنه بخاری برقی به دلیل مصرف بالا اصلاً مقرون به صرفه نیست.

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک  

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایشی برای منزل

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک باید گفت در حال حاضر بهترین سیستم گرمایشی برای منزل موتورخانه است. البته برای خانه‌ها با تعداد واحد بالا مناسب تر است. این سیستم علاوه بر تأمین آب گرم مصرفی، به دلیل رد شدن لوله ها از کف و حضور رادیاتورها در هر اتاق گرمای مطلوبی که هر ایرانی دوست دارد را در فصل سرما به همراه خود می‌آورد. در حال حاضر برای کم کردن پرت انرژی در این سیستم آن را به صورت هوشمند طراحی کرده اند؛ یعنی این فناوری با برنامه ای که به سیستم اش می‌دهید مناسب با ساعات مصرف مالکان و دمای محیط، درجه حرارت را کم یا زیاد می‌کند. شاید شما به دلیل هزینه‌بر بودن سیستم هوشمند از استفاده این فنّاوری سرباز زنید ولی مطمئن باشید اگر آن را بکار گیرید از هدر رفت چندین برابر قیمت آن‌که بابت هزینه مصرف سوخت نابجا است، جلوگیری خواهید کرد.

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک  

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک پکیج؛ موتورخانه ای با ابعاد کوچک

بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک سیستم گرمایشی که شبیه به یک موتورخانه کار می‌کند پکیج نامیده می‌شود. این سیستم برای خانه‌هایی با متراژ و واحد کم است. با تهیه یک پکیج شما می‌توانید مدیریت کنید میزان دمای رادیاتورهایتان چقدر باشد. البته هزینه سرویس سالانه پکیج کمی بالاست که به داشتن تسلط بر روی سیستم گرمایشی تان می ارزد!


بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک بهترین سیستم گرمایش ساختمان-ایرناک منبع: chidaneh.com

(0 رای)
بازدید : 183 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی