محبوبیت کتاب گینس به قدری است که برخی افراد برای ثبت نام خود در آن حاضرند حتی جان خود را هم به خطر بیاندازند.

رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای جهانی  یا همان کتاب گینس، مجموعه‌ای از رکوردهایی است که به دست افراد یا رویدادهای طبیعی  ثبت شده است. این کتاب خود نیز در تیراژ بالای چاپ و فروش، رکورددار پرفروش‌ترین کتاب است. 

رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک کارهای عجیب و خارق‌العاده‌ای در سطح جهانی در آن ثبت شده است. این کتاب هرساله تجدید چاپ می‌شود و هر بار جهان شاهد شگفتی‌های جدیدی است. تقریبا می‌توان گینس را یک پدیده هنری به حساب آورد. افراد بسیاری در جهان برای ثبت نام خود در گینس  تمرین‌های سخت و طاقت فرسایی انجام می‌دهند.

رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک گاهی این افراد دست به کارهایی می‌زنند که حتی جانشان را تهدید می‌کند. چه بسا افرادی جان خود را نیز از دست می‌دهند. 

رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر صحنه‌هایی از ثبت برخی رکوردهای گینس را نشان می‌دهد که در آن افراد برای ثبت رکورد جان خود را از دست داده‌اند. 

رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک


رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک رکوردهای حادثه ساز گینس + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 131 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی