در ادامه ماجرای جالب ازدواج زشت ترین مرد و زیباترین زن را در مجله ایرناک بخوانید.

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک موسی مندلسون پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت. موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی به نام فرمتژه داشت.موسی در کمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی فرمتژه از ظاهر و هیکل از شکل افتاده او منزجر بود.زمانی که قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به کار گرفت تا به اتاق دختر برود و از آخرین فرصت برای گفتگو با او استفاده کند.

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک  

موسی مندلسون‬‎

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک  

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک دختر حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت، ولی ابداً به او نگاه نکرد و قلب موسی از اندوه به درد آمد. موسی پس از آن که تلاش فراوان کرد تا صحبت کند، با شرمساری پرسید :

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک - آیا می دانید که عقد ازدواج انسانها در آسمان بسته می شود؟

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک دختر در حالی که هنوز به کف اتاق نگاه می کرد گفت :

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک - بله، شما چه عقیده ای دارید؟

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک - من معتقدم که خداوند در لحظه تولد هر پسری مقرر می کند که او با کدام دختر ازدواج کند. هنگامی که من به دنیا آمدم، عروس آینده ام را به من نشان دادند و خداوند به من گفت: «همسر تو گوژپشت خواهد بود»

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک درست همان جا و همان موقع من از ته دل فریاد برآوردم و گفتم:

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس-ایرناک «اوه خداوندا! گوژپشت بودن برای یک زن فاجعه است. لطفاً آن قوز را به من بده و هر چی زیبایی است به او عطا کن»فرمتژه سرش را بلند کرد و خیره به او نگریست و از تصور چنین واقعه ای بر خود لرزید. او سال های سال همسر فداکار موسی مندلسون بود.

(1 رای)
بازدید : 291 بار
ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی