قایق برقی کمپانی جگوار رکورد جهانی سرعت قایق‌های تندرو را تغییر داد.

ثبت رکورد جدید سریعترین قایق جهان

سرعت سریعترین قایق جهان چقدر است؟ + تصاویر در ایرناک سرعت سریعترین قایق جهان چقدر است؟ + تصاویر در ایرناک گفته می‌شود که آب و برق باهم همخوانی ندارند ولی قایق تندرو جدید کمپانی جگوار با نام Jaguar Vector Racing V20E این نظریه را تغییر داده است.

قایق تندرو جدید جگوار که انرژی‌اش را از بدنه پر از الکترون خود تامین می‌کند، رکورد سرعت جدیدی را در بین‌ قایق‌های تندرو ثبت کرد و با اقتدار توانست نام خود را به عنوان سریع‌ترین قایق تندرو جهان ثبت کند. این قایق که مخصوص سرعت بالا ساخته شده است در آب‌های آرام دریاچه کانیستون در انگلیس با ثبت سرعت 142.5 کیلومتر بر ساعت رکورد جهانی این رشته را جابه‌جا کرد.

سریع‌ترین قایق برقی جهان

سریع‌ترین قایق برقی جهان

اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از اجزاء مربوط به موتور، باتری و کنترلر این قایق عرضه نشده است، به روشنی می‌توان دریافت مهندسی پیشرفته‌ای در طراحی این قایق تندرو به کار گرفته شده است. البته دو کمپانی بزرگ ساخت قایق‌های تندرو برای مسابقات فرمول ای(formula E) در ساخت سریع‌ترین قایق تندرو جهان همکاری نزدیکی با یکدیگر داشته‌اند.

گفتنی است؛ قایق جگوار پس از طی 1 کیلومتر به این سرعت رسید. بیشترین سرعت قبلی ثبت شده برای قایق‌های تندرو 123کیلومتر بر ساعت در سال 2008 به ثبت رسید.

رکوردشکنی قایق برقی جگوار

رکوردشکنی قایق برقی جگوار

بازدید : 2,760 بار
سرعت سریعترین قایق جهان چقدر است؟ + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی