شخصی به دنبال ادعای خود مبنی بر سفر به آینده یک مدرک نیز در این رابطه برای همه رو کرد.

بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک یک مرد با هویت و ملیتی نامشخص مدعی شد که به سال 6000 سفر کرده و از شهری بی نام و نشان در آینده نیز عکس گرفته است.

بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک او این عکس را که چیزی جز یک تصویر مات از آن دستگیر مخاطب نمی‌شود، به عنوان مدرکی برای اثبات حرف های عجیب و غریبش رو کرده و انتظار دارد همه ادعاهای او را باور کنند.

بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک وی در ادامه ادعاهایش گفت: من رازهایی از آینده متوجه شده ام که همه از آنها بی خبرند و در یک ماموریت محرمانه یک تیم در سال 1990 نیز حضور داشتم.تیمی که کارش تحقیق روی پروژه ارسال انسان به آینده بود.

بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک این مرد همچنین دربازه یک فناوری مخفی صحبت کرد که با استفاده از آن به همراه دوست خود به آینده رفته و اکنون دوست او در آینده گرفتار شده و راهی برای بازگشت ندارد.

در نهایت صحبتهای او به این حا ختم شد که تا سال 2028 سفر انسان به آینده یک امر کاملا عادی خواهد بود.

بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک بازگشت مردی از سفر به سال 6000! + عکس-ایرناک  

 ادعای عجیب مردی که از سفرش به آینده یک مدرک دارد+تصاویر


yjc

(0 رای)
بازدید : 90 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی