مهندسان فناوری پرواز پیشرفته‌ای از هواپیما را طراحی کرده‌اند که لذت پرواز را برای مسافران دوچندان می‌کند.

هواپیما به عنوان مدرن‌ترین وسیله نقلیه و یکی از محبوب‌ترین آنها محسوب می‌شود. این وسیله محبوب و هیجان‌انگیز به دست انسان‌هایی طراحی شد که رویای پرواز را در سر می‌پروراندند. بلندپروازانی که دلشان می‌خواست آسمان را نیز چون زمین تسخیر کنند که درنهایت هم موفق شدند.فیلمی از خاص ترین جایگاه مسافر در هواپیمایی لوکس در ایرناک فیلمی از خاص ترین جایگاه مسافر در هواپیمایی لوکس در ایرناک

بعدها این انسان جاه طلب با خود اندیشید که چرا از این پدیده به عنوان وسیله‌ای برای سفر به دور دست‌ها و کشف ناشناخته‌های جهان بهذره نبرد، با این انگیزه و اندیشه کمر همت بست و روز به روز بر تلاش خود افزود تا بدان جایی رسید که توانست جت بسازد و با سرعتی غیر قابل تصور ابرها را بشکافد و مرزهای جو را درنوردد و هرچه بیشتر اشرف مخلوقات بودن خود را به رخ کائنات بکشد. 

گاهی نتیجه این تلاش طراحی و ساخت هواپیماهای مدرن و زیبایی شد که حس پرواز را برای راکبانش خوش طعم‌تر می‌کرد. نمونه‌هایی جالب و زیبا مانند آنچه که در ویدئوی زیر نشان داده شده است. هواپیمایی مدرن که لذت پرواز را دوچندان می‌کند. 

بازدید : 2,969 بار
فیلمی از خاص ترین جایگاه مسافر در هواپیمایی لوکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی