داستان زندگی دختر که در کودکی رشد استخوان هایش متوقف شد و تا به امروز در همان اندازه مانده را می شنوید.

ماجرای پر فراز و نشیب کوچک ترین زن جهان

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک دختری 19 ساله به نام" Georgia Rankin" اهل انگلیس به دنبال ابتلا به بیماری" Bone dysplasia" در دوران کودکی شکل استخوان بندی بدنش دچار تغییرات ناخوشایند شد و رشد او از همان زمان متوقف شد.

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قد این دختر "60.96" سانتی‌متر بیشتر نیست و در حالت ایستاده مانند یک دختر بچه 2 ساله به نظر می رسد اما مشکل او به همین جا ختم نمی‌شود زیرا علاوه بر کوتاهی قد مجبور به تحمل دردهای ناشی از این بیماری نیز هست.

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک "Georgia " سعی می کند همیشه لبخند بر لب داشته باشد هرچند که از زمان بیداری در صبح تا هنگام خوابیدن در ساعات پایانی شب لحظه‌ای درد او را رها نمی‌کند و مدام در عذاب است.

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک او در سن 13 سالگی یک بار عمل جراحی سختی برای رفع مشکل خود انجام داد اما نتیجه ای نگرفت و مجددا با همان مشکلات همیشگی زندگی دردناک خود را در پیش گرفت.

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک تنها دلخوشی این دختر سگ با وفایی به نام " Poppy" است که او را از تنهایی در می آورد و به او کمک می‌کند تا کمی مشکلات خود را فراموش کند.

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک کوچکترین دختر جهان در میان صحبتهایش به این موضع اشاره کرد که بستن یک کروات برای من چالشی بزرگ محسوب می شود یا حتی یک جوراب بلند برای من حکم کیسه خواب را دارد.

قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر-ایرناک  

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

(0 رای)
بازدید : 142 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی