داستان زندگی دختر که در کودکی رشد استخوان هایش متوقف شد و تا به امروز در همان اندازه مانده را می شنوید.

ماجرای پر فراز و نشیب کوچک ترین زن جهان

دختری 19 ساله به نام" Georgia Rankin" اهل انگلیس به دنبال ابتلا به بیماری" Bone dysplasia" در دوران کودکی شکل استخوان بندی بدنش دچار تغییرات ناخوشایند شد و رشد او از همان زمان متوقف شد.قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر در ایرناک قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر در ایرناک

قد این دختر "60.96" سانتی‌متر بیشتر نیست و در حالت ایستاده مانند یک دختر بچه 2 ساله به نظر می رسد اما مشکل او به همین جا ختم نمی‌شود زیرا علاوه بر کوتاهی قد مجبور به تحمل دردهای ناشی از این بیماری نیز هست.

"Georgia " سعی می کند همیشه لبخند بر لب داشته باشد هرچند که از زمان بیداری در صبح تا هنگام خوابیدن در ساعات پایانی شب لحظه‌ای درد او را رها نمی‌کند و مدام در عذاب است.

او در سن 13 سالگی یک بار عمل جراحی سختی برای رفع مشکل خود انجام داد اما نتیجه ای نگرفت و مجددا با همان مشکلات همیشگی زندگی دردناک خود را در پیش گرفت.

تنها دلخوشی این دختر سگ با وفایی به نام " Poppy" است که او را از تنهایی در می آورد و به او کمک می‌کند تا کمی مشکلات خود را فراموش کند.

کوچکترین دختر جهان در میان صحبتهایش به این موضع اشاره کرد که بستن یک کروات برای من چالشی بزرگ محسوب می شود یا حتی یک جوراب بلند برای من حکم کیسه خواب را دارد.

 

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

ماجرای غم انگیز و دردناک کوچکترین زن جهان+تصاویر

بازدید : 3,838 بار
قدکوتاه‌ترین دختر جهان از مشکلاتش می گوید + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی